Obniżka!

-105,00 zł

Wertykulator Pubert - Sarp CESAR 45P R180 uchylne noże Zobacz większe

Wertykulator spalinowy Pubert - Sarp CESAR 45P R180 uchylne noże

Sarp CESAR 45P R180

Nowy produkt

Wertykulator spalinowy CESAR

Wertykulator spalinowy CESAR z silnikiem RATO o mocy 4,5 KM i pojemności 179 cm3 może pracować maksymalnie na głebokości 22 mm. Wertykulator Sarpo szerokości roboczej 380 mm jest idealnym narzędziem do napowietrzania i regeneracji trawnika.

Więcej szczegółów

1 985,00 zł brutto

2 090,00 zł brutto


Więcej informacji

Obudowa tego wertykulatorka, o szerokości 38cm, wykonana jest z jednego arkusza blachy o grubości 3mm, aby zapewnić stabilność, sztywność i wytrzymałość konstrukcji.

Łatwy w obsłudze system sterowania wertykulatorem z uchwytem i dźwigniami jak w kosiarce pozwala na intuicyjne użytkowanie maszyny. Kierownicę można w prosty sposób złożyć bez użycia narzędzi co ułatwia transport oraz przechowywanie maszyny.

Wirnik wertykulatora

Wirnik urządzenia roboczego wyposażony jest w 30 ruchomych noży, których głębokość pracy można regulować z pozycji operatora w sposób płynny w zakresie od 0 do 22mm.

Dodatkowo wertykulator Cesar wyposażony jest w kosz o pojemności 40l co w znacznym stopniu ułatwia zbieranie resztek trawy oraz mchu.

Pubert wertykulatory spalinowe

Wertykulator Pubert® wyprodukowany we Francji jest skutecznym i zwrotny narzędziem do utrzymania przydomowych trawników.

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku