Obniżka!

-101,00 zł

STIGA Wykaszarka SBC 646 DX Zobacz większe

STIGA Wykaszarka SBC 646 DX

283424008/ST1

Nowy produkt

Kosa spalinowa STIGA SBC 646 DX jest napędzana 2-suwowym silnikiem spalinowym o pojemności 44,8 cm. Jej szerokość robocza to 45 cm. Innowacyjny system EEM („electronic silnik management”) ułatwia rozruch, ponieważ silnik jest sterowany elektrycznie i nie ma dźwigni ssania, więc obsługa jest szybka i prosta, pobór energii i zużycie są mniejsze, a urządzenie działa dłużej. 

Więcej szczegółów

1 549,00 zł brutto

1 650,00 zł brutto


Więcej informacji

Wzmocniony w stylu podobnym do stosowanego w leśnictwie, dobrze wyważony silnik cechuje się niższym poziomem drgań, co pozwala na komfortową pracę. Ergonomiczny uchwyt w kształcie „rogów byka” gwarantuje komfort obsługi kosy i pełną kontrolę w każdych warunkach. Nowy system regulowania umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie uchwytu do potrzeb użytkownika. Kosa jest dostarczana z potrójnym, metalowym ostrzem TRI ARC i najnowszej generacji głowicą dwużyłkową Tap&Go Easy Load, która umożliwia szybkie zwolnienie żyłki po przyciśnięciu głowicy do podłoża.

Produkty powiązane

  • Olej 2-suw 1L OREGON

    Półsyntetyczny olej do sporządzania mieszanki paliwowej silników dwusuwowych, samomieszający się, niedymiący.

    29,00 zł
  • Olej LS+ 1L

    Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp. 

    50,40 zł

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku