Kategorie

ZAPŁAĆ W RATACH

DOSTAWA

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej realizowana jest wyłącznie w dni robocze w godzinach 8.00-16:00.

Realizacja zamówień odbywa się następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Dostępne metody dostawy:
- odbiór własny w jednym z naszych sklepów w Płocku, Kutnie lub Gostyninie
- przesyłka poprzez firmę DHL
- przesyłka za pobraniem poprzez firmę DHL
- przesyłka poprzez firmę DHL, odbiór we wskazanym Parcel Shopie DHL
- transport własny AD sp. z o.o., po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym; możliwość płatności gotówką oraz kartą przy odbiorze

Zamówienia złożone w soboty, niedzielę oraz święta, będą realizowane następnego dnia roboczego.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki przy realizacji dostawy przez dostawców firmy kurierskiej, klient zobowiązany jest do sporządzenia wraz z pracownikiem firmy kurierskiej protokołu uszkodzenia oraz poinformowania o tym sklepu internetowego. Protokół ten zostanie przekazany do Biura Obsługi Klienta i rozpatrzone w ciągu 30 dni roboczych. Przyjęcie dostawy przez klienta, potwierdzone jego podpisem na formularzu dostawy, traktowane będzie jako potwierdzenie zgodności dostawy ze złożonym zamówieniem.

Dla urządzeń marki Husqvarna i McCulloch dostępne są następujące formy dostawy: odbiór osobisty lub dowóz transportem własnym po uprzednim sklakulowaniu kosztów transportu.

PŁATNOŚĆ

Możliwości płatności za zamówienie:

 • przedpłata
 • płatność przelewem
 • płatność kartą kredytową
 • system płatności ratalnych "eraty", obsługiwany przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 42
  Satander - eraty
  AD sp. z o.o oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
 • system płatności ratalnych "CA Raty" obsługiwany przez Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Orląt Lwowskich 1
  Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.
  CA raty
  CA Raty dostępne:
  - całkowicie online
  - do max. kwoty 20 000 zł za zakupy
  - bez zbędnych formalności
  - spłatę możecie Państwo rozłożyć nawet na 48 miesięcy

  Ratę można sprawdzić przy wybranym produkcie lub po zakończonych zakupach – w koszyku.
  AD sp. z o.o oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.


Śledź nas na Facebooku